Zit u nog met extra vragen? Heeft u alsnog een ongewoon transport waarvoor u een oplossing zoekt? Transport Theo Van de Velde  zoekt samen met u naar een gepast antwoord op uw transportvraag, nationaal & internationaal. U krijgt snel een antwoord nadat u onderstaand contactformulier heeft ingevuld of een mail stuurt naar info@vandeveldetransport.be

Algemeen bestuurder

Jeroen Van de Velde
jeroen@vandeveldetransport.be
Leen Van de Velde
leen@vandeveldetransport.be
 

Facturatie

Brenda Averhals
brenda@vandeveldetransport.be
Annika Van De Moer
annika@vandeveldetransport.be
Mieke De Moor   
mieke@vandeveldetransport.be

Planning/Dispatching

Karen Annendijck
karen@vandeveldetransport.be
Arne Samyn
arne@vandeveldetransport.be
Jim Dannau
jim@vandeveldetransport.be

Boekhouding                              Personeel

Birgit Nechelput                                                                            Sarah de Laat
birgit@vandeveldetransport.be                                                   sarah@vandeveldetransport.be    

contact

Cookie-instellingen aanpassen

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen.

Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.

  • Instellingen aanpassen
  • Alle cookies accepteren en verdergaan naar de site