+32 2 532 13 32

Uw contact voor transporten nationaal & internationaal

Zit u nog met extra vragen? Heeft u alsnog een ongewoon transport waarvoor u een oplossing zoekt? Theo Van de Velde bvba zoekt samen met u naar een gepast antwoord op uw transportvraag, nationaal & internationaal. U krijgt snel een antwoord nadat u onderstaand contactformulier heeft ingevuld of een mail stuurt naar info@vandeveldetransport.be

Algemeen bestuurder

Theo Van de Velde
theo@vandeveldetransport.be
Jeroen Van de Velde
jeroen@vandeveldetransport.be
Leen Van de Velde
leen@vandeveldetransport.be

Facturatie

Brenda Averhals
brenda@vandeveldetransport.be
Annika Van De Moer
annika@vandeveldetransport.be
Mieke De Moor   
mieke@vandeveldetransport.be

Planning/Dispatching

Barbara Laeveren
barbara@vandeveldetransport.be
Arne Samyn
arne@vandeveldetransport.be
Jim Dannau
jim@vandeveldetransport.be

Boekhouding & Personeel

Birgit Nechelput
birgit@vandeveldetransport.be